P oate mai invata si creativii nostri ca reclama la bere nu inseamna numai fotbal, picnic sau scenete istorice de la 1800, cand a fost infiintata fabrica de bere…
P oate mai invata si creativii nostri ca reclama la bere nu inseamna numai fotbal, picnic sau scenete istorice de la 1800, cand a fost infiintata fabrica de bere…
De la Ceaușescu, în 1988, care voia să fie iubit, la Vaclav Klaus, în 2013, care a vrut să scape niște corupți, Europa a trecut prin mai multe aministii și grațieri colective. Președinții care le-au dat nu s-au bucurat, însă, de simpatia populară.
Fascinanta istorie a unei indience care s-a îndrăgostit de România citindu-l pe Eminescu, a lăsat familie și avere în urmă și a venit să trăiască în comunismul fără apă caldă și curent în căminele din Regie.
Medicul Emil Crişan a făcut medicina de drag, dar a moştenit şi dragostea de animale de la strămoşii săi, aşa că azi îşi împarte priceperea între oameni şi animale.
Nu stiu daca "creativii" romani considera publicul prost sau se inspira din experientele personale, insa dincolo de reclamele cu picnic si isorie, reclama la "Servus" mi s-a parut foarte proasta, din o cu totul alta lume decat ce am vazut in clipurile astea puse de tine.
Cum ar zice mamaie, "aia or avea doua capete, d'aia pot!"
Pe aia la Servus n-o stiu, dar daca zici ca e mai rau ca restul, pot sa-mi inchipui 🙂