Ori a fost frica morții, ori foamea adunată de toată ziua, dar chilliwurst-ul ăla picant și înecat în ketchup mi s-a părut cea mai bună mâncare ever.
Ori a fost frica morții, ori foamea adunată de toată ziua, dar chilliwurst-ul ăla picant și înecat în ketchup mi s-a părut cea mai bună mâncare ever.
Azi am explicat unui conclocuitor chinez cum funcționează termoficarea românească; i-am băgat mințile în cap recenzoarei care voia să mă înregistreze doar pentru că trecusem pe la mama, și apoi am bârfit copios cu niște recenzoare bătrâne și puțin ciupite de molii, ca mine 😛
În timp ce milioane de estici se dau peste cap să emigreze în vest ca să facă bani, englezi, germani sau canadieni vin în Grecia ca să trăiască decent, în căutarea unui stil de viață care nu le mai e accesibil în propriile țări.