În afară de Sorcova și Plugușorul, ziceți voi cu cine seamănă urătorii ăștia din Filipine, și ce le-ar mai lipsi din repertoriu 🙂
În afară de Sorcova și Plugușorul, ziceți voi cu cine seamănă urătorii ăștia din Filipine, și ce le-ar mai lipsi din repertoriu 🙂
Dacă vă calcă recenzorul oferiți-i, vă rog eu, un pahar cu apă. Nici nu știți ce nevoie are!
În triunghiurile decupate în gazonul din sectorul 3 astă vară, s-au ofilit begoniile și au răsărit părăluțele. O afacere horticolă de 49 de euro/mp fără TVA.
Cea mai drăguță văduvă din blocul recenzat de mine, mă roagă să nu-i arăt ce am bifat la starea civilă, pentru că ea încă îl simte alături pe bărbatul ei mort de 35 de ani.
Biblioteca te păcălește că-ți face legitimație online, dar nu ți-o face decât la sediu, îți zice pe site că are anumite cărți, dar în depozit ele nu există, și nu împrumută cărți acasă. Niciodată. Avem un sediu ultracentral și modern de 100 de milioane de euro, doar ca suport pentru o reclamă Samsung deocamdată.
Poate asta?
„Iata anul nou, s-a apropiat din cer, va fi impodobit ca un imparat, binecuvantat, ce de la Maica Preacurata, ne-a fost daruit, ca prin orase noi sa colindam, anul nou, anul nou ce l-ati dorit!”
Dar au primit ceva pentru stradanie 🙂 Nu se potriveste deloc briza marii cu plugusorul. Accentul si culoarea sunt mai familiare in sudul tarii
Aho,aho…plugusorul cu briza marii nu se prea impaca ;), oricum interesant