Muzeul tovarășului Tito și niște resturi de avioane NATO, invizibile, doborâte de vajnicii soldați sârbi, practic cu mâinile goale.
Anul ăsta pe unde mi-ați umblat, cititorilor?
Trimiteți-mi poze din concediile voastre de anul ăsta, ca să le vedeți puse pe dollo.ro între Crăciun și Anul Nou și să vă întrebați ce naiba ați căutat acolo? 🙂















